Repertuar kina samochodowego

Repertuar kina samochodowego

Cóż, znasz już odpowiedź na to pytanie. Nic nie oznacza "głupiej zabawy" tak jak kino drive-in! Nieważne, czy jesteś na pierwszej randce, czy zabierasz rodzinę, nie ma nic lepszego niż oglądanie świetnego filmu w zaciszu swojego samochodu. A co najlepsze? W całym kraju działa wiele kin samochodowych, więc nie musisz jechać zbyt daleko, aby cieszyć się filmem pod gwiazdami z przyjaciółmi i rodziną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie dokładnie można je znaleźć i jakie filmy są wyświetlane w danym momencie.

Nowości w kinie samochodowym

Kiedy planujesz wieczór w kinie samochodowym, musisz wiedzieć, jakie są najlepsze filmy do obejrzenia. Filmy wymienione poniżej to idealny wybór na każdy wieczór w kinie samochodowym.

  • Rear Window - Ten klasyczny thriller z udziałem legendarnego Jamesa Stewarta i Grace Kelly. To obowiązkowa pozycja dla każdego fana Hitchcocka. Fotograf przykuty do wózka inwalidzkiego obserwuje swoich sąsiadów ze swojego mieszkania i podejrzewa jednego z nich o morderstwo. Film jest wciągającym spojrzeniem na voyeuryzm i niebezpieczeństwo wyciągania pochopnych wniosków.
  • Grease - Ten kultowy musical to absolutny must-see każdego wieczoru w kinie samochodowym. To zabawne, żywe spojrzenie na życie w szkole średniej z lat 50. Film charakteryzuje się niesamowitą muzyką i świetną fabułą.
  • Goodfellas - Ten dramat kryminalny z 1990 roku jest jednym z najlepszych filmów Martina Scorsese. Występuje w nim Ray Liotta i jest obowiązkową pozycją dla każdego fana Scorsese. To wciągające spojrzenie na życie gangstera w latach 70.
  • The Breakfast Club - Ta klasyczna opowieść o dojrzewaniu jest obowiązkowym punktem każdego wieczoru w kinie samochodowym. To jeden z najbardziej kultowych filmów lat 80. Występują w nim Judd Nelson, Anthony Michael Hall i legendarna Molly Ringwald. To opowieść o pięciu nastolatkach, którzy utknęli razem w sobotnim areszcie. Poznając się nawzajem, odkrywają, że nie są tak różni, jak im się wydawało.
  • Pulp Fiction - Ten kultowy dramat kryminalny jest jednym z najbardziej kultowych filmów lat 90. Jest to obowiązkowy punkt każdego wieczoru w kinie samochodowym. Występują w nim takie gwiazdy jak John Travolta i Uma Thurman, a jego fabuła to wciągające spojrzenie na świat przestępczości i życie przestępców oraz ich wspólników.

Filmy na idealny wieczór w kinie samochodowym

Jeśli planujesz wieczór w kinie samochodowym, jest mnóstwo filmów do wyboru. Niemal zawsze można znaleźć coś ciekawego do obejrzenia, a jeszcze lepiej, wiele filmów występuje w swojej własnej, unikalnej wersji samochodowej. Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć coś zabawnego, romantycznego, strasznego, czy cokolwiek pomiędzy, kino samochodowe jest idealnym miejscem na złapanie flick'a. Oto niektóre z najlepszych filmów, które można złapać w kinie samochodowym.

  • Jeśli masz ochotę na coś romantycznego, nie możesz się pomylić z takim klasykiem jak Casablanca.
  • Jeśli chcesz się śmiać do rozpuku, masz do wyboru kilka filmów. Niektóre wspaniałe opcje to Airplane!, Monty Python i Święty Graal oraz The Three Stooges.
  • Jeśli chcesz się przestraszyć, nie możesz się pomylić z klasycznym Egzorcystą.
  • Jeśli chcesz film, który jest nieco edukacyjny, a jednocześnie zabawny, nie możesz się pomylić z Rocky Horror Picture Show.
  • Wreszcie, jeśli masz ochotę na film, który zmusi cię do myślenia, nie możesz się pomylić z kultowym klasykiem 2001: Odyseja kosmiczna.

Co ciekawego obejrzeć w kinie samochodowym?

Kiedy oglądasz film w kinie samochodowym, zawsze możesz spodziewać się kilku rzeczy. Po pierwsze, możesz oczekiwać tony śmiechu i głupoty z przyjaciółmi i rodziną. A po drugie, możesz spodziewać się, że trochę się pobrudzisz. Ale z odrobiną przygotowania przed rozpoczęciem pokazu, można zminimalizować bałagan i cieszyć się doświadczeniem jeszcze bardziej. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas oglądania filmu w kinie samochodowym.

Przynieś przekąski. Nie ma wątpliwości, że będziesz chciał coś zjeść podczas oglądania filmu w kinie samochodowym. Ale co powinieneś przynieść? Chociaż nie ma zasad dotyczących tego, jakie przekąski powinieneś przynieść, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Po pierwsze, spróbuj pomyśleć o czymś, co jest łatwe do jedzenia w samochodzie. Jeśli Twoja przekąska wymaga talerza lub sztućców, aby ją zjeść, masz pecha. Po drugie, pomyśl o czymś, co uzupełni film, który oglądasz. Jeśli film jest romantyczny, nie zabieraj słonych przekąsek, które sprawią, że będziesz spragniony. I na koniec, nie zapomnij zrobić z przekąski gry.